O nas

Dla Ciebie

Jesteśmy zespołem, który chce Ci pomóc. W naszym teamie znajdują się wybitni specjaliści z zakresu psychologii i rozwoju osobistego, również w kontekście biznesowym. Sami stale się szkolimy i rozwijamy, aby i Tobie móc dać to, co najlepsze. Nasz zespół stale się poszerza, aby móc dostarczyć Ci pomoc ze strony takiego specjalisty, który będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Wiemy, jak trudno jest odnaleźć siebie w tym pędzącym świecie, kiedy natłok problemów, możliwości i wyborów sprawia, że czujesz się zagubiony. Dlatego właśnie, w tym trudnym momencie, to my wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń.

Jesteśmy w stanie zapewnić Tobie i Twojej rodzinie najlepszą opiekę psychologiczną, psychoterapię, a gdy potrzebujesz wzmocnić swoje umiejętności i rozwinąć swoje umiejętności – szkolenia stacjonarne i wyjazdowe, treningi, ale i ćwiczenia umysłu oparte o tradycje Wschodu, czyli medytacje. Traktujemy każdą osobę holistycznie, ponieważ wiemy, że jesteś całością – umysł, ciało i duch muszą być ze sobą w równowadze i dobrej współpracy, abyś czuł się zdrowo i spokojnie.

 

 

_________________________________________________________________________________

 

Dla Twojej firmy

Dla firm z kolei proponujemy usługi dostosowane do potrzeb. Wysoki poziom doświadczenia w pracy z ludźmi na różnych płaszczyznach, oraz umiejętności nabyte podczas współpracy z instytucjami i firmami o różnych strukturach daje nam możliwość opracowania  dla Państwa optymalnych rozwiązań. Szanujemy politykę firmy i staramy się usprawnić cały mechanizm jej funkcjonowania poprzez dostępne rozwiązania. Stąd możemy prowadzić najlepsze szkolenia dla kadry w zakresie rozwoju umiejętności miękkich, udzielać konsultacji doradczych dla osób o specyficznych funkcjach lub wspomóc proces rekrutacyjny.

PRO-EGO dysponuje poligrafem (Stoelting CPS Pro), który jest obsługiwany przez osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje (szkolenie podstawowe + uzupełniające w łącznym zakresie 378 godzin prowadzone przez Polskie Towarzystwo Badań Poligraficznych, uzyskany tytuł: Specjalista w zakresie badań poligraficznych).

 

 

 


Leave a Reply