mgr Sandra Ossowska

psycholog/psychoterapeuta/trener biznesowy/specjalista z zakresu badań poligraficznych

Obszar działania: PRO-EGO Zielona Góra, PRO-EGO Międzyrzecz + pracuję dojazdowo na obszarze całej Polski w zakresie usług dla firm i instytucji

Sesja: 50 min/150 zł

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Wrocławskim. Poza tą podstawową edukacją ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku „Psychologia Kliniczna” prowadzone przez Gdański Uniwersytet Medyczny. Jako psycholog miałam przyjemność pracować zarówno w placówkach dla osób przewlekle psychicznie chorych, tradycyjnym poradnictwie, jak i świadczyć usługi psychoprofilaktyczne w wojsku i innych instytucjach.

Obecnie pracuję głównie w zakresie psychologii klinicznej (terapia), jednakże nie ograniczam się do tego. Zapraszam także osoby potrzebujące po prostu wsparcia tudzież porady psychologicznej.

Psychoterapię indywidualną oraz grupową prowadzę w paradygmacie psychodynamicznym – jest to nurt terapeutyczny oparty na osiągnięciach psychoanalizy oraz współczesnej psychiatrii. W dużym skrócie można by rzec, iż swoją skuteczność zawdzięcza oparciu o stale rozwijającą się relację terapeutyczną, czyli więź pomiędzy terapeutą i pacjentem, dostarczaniu pacjentowi nowego rozumienia jego rzeczywistości wewnętrznej i zewnętrznej. Stąd też jest to terapia długoterminowa, jednakże pozwala uzyskać trwałe, stabilne efekty.

Prowadzę również treningi antystresowe – są to spotkania 50-minutowe w małych grupach (max. do 5-6 osób), na których regularnie raz lub dwa razy w tygodniu, w zależności od Państwa chęci i czasu, wspólnie praktykuje się rozmaite techniki usuwające nadmiar napięcia psychicznego i fizycznego. Program treningów to fuzja uznanych technik medytacyjnych, wizualizacyjnych, współczesnej wiedzy psychoterapeutycznej oraz wplecionych elementów psychoedukacji. Pozwala odzyskać wewnętrzną równowagę, uzyskac stan spokoju ducha i „bycia tu i teraz”, co w konsekwencji przekłada się na skuteczniejsze rozwiązywanie codziennych problemów, podejmowanie przemyślanych decyzji oraz lepsze poznanie siebie. Cena treningu to 50 zł/osoba, niezależnie od ilości osób w grupie.

Świadczę także usługi z zakresu detekcji kłamstwa (psychofizjologiczne badania poligraficzne), doradztwa i szkoleń w zakresie psychologii biznesu i zatrudnienia, stąd zapraszam firmy i instytucje do podjęcia współpracy w zakresie badań przesiewowych oraz rozwoju kadrowego.

Posiadam tytuł Specjalisty z zakresu badań poligraficznych (na podstawie ukończonego szkolenia w wymiarze 378 godzin, prowadzonego przez Polskie Towarzystwo Badań Poligraficznych, którego również jestem członkiem).

W Zielonej Górze i Międzyrzeczu prowadzę prywatną praktykę, świadczę usługi zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm i instytucji.

Prywatnie jestem osobą starającą się stale poszerzać swoje horyzonty zarówno zawodowo, jak i prywatnie, a przy tym entuzjastką literatury, wschodnich sztuk walki, interesuję się również kynologia, felinologią, kulturą azjatycką.

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy, zapraszam do kontaktu.

Zakres usług:
– konsultacje psychologiczne;
– terapia indywidualna;
– terapia grupowa/grupy wsparcia;
– badania psychologiczne/tworzenie profilu psychologicznego, edukacyjnego, zawodowego;
– opiniowanie psychologiczne;
– pomoc dla osób z nerwicą, depresją oraz zaburzeniami psychotycznymi;
– pomoc w przypadku zaburzeń zachowania u młodzieży – także próby samobójcze, samookaleczenia, sięganie po używki, zachowania antyspołeczne;

Standardowy czas wizyty to 50 minut.

Dla firm i instytucji:
– prowadzenie szkoleń i treningów interpersonalnych;
– pomoc w rekrutacji kandydatów na stanowiska pracy/pełnioną funkcję;
– badania psychologiczne pracowników w zakresie możliwości intelektualnych, tendencji do zachowań antyspołecznych (kradzieże, przemoc, brak dyskrecji);
– psychofizjologiczne badania poligraficzne (popularnie nazywane również wariograficznymi);